fbpx

konsultacje wakacyjno-podróżnicze

Zbliża się lato, pora wakacyjnych wyjazdów, urlopów spędzonych w gronie rodzinnym lub ze znajomymi, podróży małych i tych dużych.

Jako, że zaczynam dostawać od znajomych i nieznajomych pytania o to „gdzie jechać z dzieckiem”, „a co można robić w X”, „a czy dla mnie ten hotel będzie ok” postanowiłam uruchomić konsultacje online dla wszystkich chętnych,  serdecznie zapraszam.

ale od początku

Cześć, mam na imię Marzena , na co dzień mieszkam w Krakowie… choć częściej można mnie spotkać na ulicach i bezdrożach Europy i Świata (znajomi trochę narzekają, ale tylko do momentu… gdy sami potrzebują porady). Od kilkunastu lat podróżuje po Europie (głównie) i Świecie (jak czas pozwala!). To co mnie najbardziej w podróży ciekawi to wynajdywanie ukrytych perełek w zadeptanych turystycznie miejscach oraz kontakt z ludźmi, poznanie danej kultury nie tylko pogłębia podróż ale także nadaje jej lokalnego i bardziej swojskiego klimatu. 

Europejskie Kraje Wakacyjne jak Grecja (w której zakochuje się na nowo z każdym pobytem), Chorwacja, Hiszpania, Portugalia, Włochy czy Francja utwierdzają mnie w przekonaniu, że wszystko co kocham jest w Europie i nie musimy wcale jechać daleko by kultura nas zaskoczyła, zabytki powaliły a piękne plaże zatrzymały na trochę dłużej niż pierwotnie planowaliśmy. 

Dubrownik, sierpień 2021

Twoje wymarzone wakacje

Pracujemy cały rok ciężko i wszyscy chcemy, żeby wakacje spełniły nasze wyobrażenia i dały nam to czego potrzebujemy. Spędzamy godziny w Internecie przeszukując fora czy dany kierunek jest dla nas odpowiedni, czy to wybrzeże nas zachwyci albo szukając jakiegokolwiek pomysłu gdzie wyjechać na romantyczne wakacje we dwoje czy z paczką znajomych. Obecnie nawet biura podróży nie dają gwarancji udanego wypoczynku, bo gdy wielbiciel ciszy i spokoju przyjedzie na imprezową Ibizę a amator nocnych szaleństw i organizatorka wieczoru panieńskiego trafi na spokojne i urocze Naxos zamiast gwarnego Splitu, z wakacji przywozimy głównie rozczarowanie i zawiedzione nadzieje… a miało być tak pięknie!

I tu wkraczam ja, cała na biało … 😀 Pomogę wybrać kierunek wycieczki, doradzę która część Twojej już zaplanowanej podróży spełni Twoje oczekiwania a nad którą trzeba jeszcze popracować. Podpowiem które wybrzeża mogą Ci się spodobać, a których unikać i czy dany kierunek to na pewno dobry pomysł. 

A może potrzebujesz planu wycieczki od progu domu do wielkiego powrotu wraz z konsultacjami telefonicznymi? Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie i o Tobie to pisz śmiało! Razem na pewno opracujemy wakacje idealne dla Ciebie!

Dla kogo?

 • Podróże są super, ale organizowanie i wymyślanie całego planu to niekoniecznie coś w czym się odnajdujesz
 • Odnajdujesz się świetnie w podróży solo, a teraz chcesz zorganizować wypad ze znajomymi i nie masz pomysłu gdzie , co i jak
 • Masz już plan, potrzebujesz się upewnić, że jest on wykonalny i te miejsca na prawdę Cię zauroczą
 • Chcesz wyjechać na wakacje z dziećmi pierwszy raz i wiesz że do Grecji, ale nie wiesz która wyspa najlepsza dla Ciebie
 • Potrzebujesz pomocy w wyborze kierunku/hotelu z biura podróży
 • Chcesz się dowiedzieć na temat cen na miejscu, możliwości zakwaterowania z dnia na dzień oraz jakiej pogody się spodziewać. 

I co dalej?

 1. Piszesz do mnie co potrzebujesz i jak mogę Ci pomóc
 2. Ustalamy co wchodzi w zakres mojej pracy – czy tylko robimy konsultację, czy mam dla Ciebie opracować plan wyjazdu
 3. Określamy terminy konsultacji i stawkę godzinową mojej pracy – pracuję na stawce godzinowej, wiesz z góry ile zapłacisz. 
 4. Wspólnie analizujemy przedstawione przeze mnie propozycje i wybieramy jedną
 5. Dostajesz swój projekt w uzgodnionym terminie (Plan wyjazdu, komentarze do Twojej podróży, listę rekomendowanych miejsc do odwiedzenia, gastronomiczne ciekawostki regionu etc)

Konsultacja podróżnicza

60 min
159,00
 • Najnowsze informacje o danym miejscu
 • Jak się przygotować i spakować do podróży
 • Dowiesz się rzeczy których nie ma w przewodniku
 • Odpowiem na każde Twoje pytanie, a jeśli czegoś nie będę wiedzieć odpowiem mailowo w ciągu 24h

Plan wyjazdu

Godzina pracy
99,00
 • Konsultacje telefoniczne w celu rozpoznania potrzeb
 • Research i przygotowanie 3 opcji wyjazdu
 • Lista rekomendowanych atrakcji w okolicy z mapką
 • Restrykcje i ograniczenia na miejscu a także lista wymaganych dokumentów dla wszystkich uczestników wyjazdu

Masz jeszcze jakieś pytania czy wątpliwości? Zapraszam do kontaktu